FaceKoLiq
gunaydın mesajlari Htc9cya2
FaceKoLiq
gunaydın mesajlari Htc9cya2
FaceKoLiq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlencenin Tek Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

gunaydın mesajlari

YazarMesaj
Vedat

Vedat

Erkek Mesaj Sayısı : 658
Doğum tarihi : 01/09/96

gunaydın mesajlari Empty
MesajKonu: gunaydın mesajlari   gunaydın mesajlari I_icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 10:20 pm

Günaydin; benim viran gönlümün sultani, Günaydin; dost bagimin gonca gülü, Günaydin; Süreyya yildizim, Günaydin: ay yüzlüm, Günaydin; canimin canani, Günaydin….

Günaydin,günaydin Pozitif düsün bugün Önce gülümse Sonra gül Kahkaha at Ve hatta, Ve hatta... Katila katila Gül korkma Siyah renk gidecek önce Günün pozitiflesecek Gökkusagi gibi aynen renk renk Bil ki 7 renkten olusan renk Beyazdir... Ve gülmek bulasicidir Haydi, bulastir!

Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapilarimi açtigimda Bana degen ne varsa Yüregimle beynim arasi Çizgi derinligince Günaydin

Elini verene Gözünü degdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydin

Günaydin sabahimi aydinlatan günesim

Dur gitme Söylenmemis sözler var suskun dudaklarimda Çigliklarimda hapsettigim Tomurcuk tomurcuk sevgilerim / çatlamaya hazir Yeni bastan yasanacak sevdalar / yüregimde Günaydinim...

Yere düsen yagmur damlalari Kalbine inecek günesi engellemesin Günes bulutlarin arasindan Hep sana dogru baksin Günes güzellikler getirsin Günaydin

Günaydin iyi sabahlar, Okadar güzel uyuyorsun ki, Sanki bulutlar üzerinde, Uyan sevgilim sabah oldu. Kalk ta kocana kahvalti hazirla. Seni uyandirmak istemem, Elinden yemek çok güzel, Sen bir dahisin, Kahvaltimi rengarenk yapiyorsun, Yemesen de yanimda otur, Birak çayimi ben koyarim, Sen birtanem karsimda otur,

Görev sizde ey idare Hortumlari kesin diye Gerek kalmasin vergiye Günaydin beyler günaydin

Günaydin yüregime yagmur gibi yagan gece mi yildiz yildiz bezeyen karanligimi dolunay gibi aydinlatan günaydin....

Günaydin gecenin karanliginda yolunu kaybetmislere yol gösteren kutup yildizim seher vakti yapilan ve kabul olunan duam günaydin....

Günaydin yatagimda rüyalarim isimde hülyalarim soguk kis günlerinde simsicak saran ilik, ilik damarlarimda akan can suyum günaydin...

Günaydin bahar kokulum, kir çiçegim nefesim, gözüm... her seyim günaydin günaydin.... CANÖZÜM

Aç gözlerini rüyadan sonra ilk beni gör herseyden önce al bu tatli buse sanadir sana günaydin günaydin günaydin canim

https://crazy-webforum.yetkin-forum.com

gunaydın mesajlari
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» gs mesajları
» fb mesajları
» fb mesajları 2
» bjk mesajları
» bayram mesajları