FaceKoLiq
=MSN İÇİN KISA SOZLER= Htc9cya2
FaceKoLiq
=MSN İÇİN KISA SOZLER= Htc9cya2
FaceKoLiq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlencenin Tek Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

=MSN İÇİN KISA SOZLER=

YazarMesaj
Vedat

Vedat

Erkek Mesaj Sayısı : 658
Doğum tarihi : 01/09/96

=MSN İÇİN KISA SOZLER= Empty
MesajKonu: =MSN İÇİN KISA SOZLER=   =MSN İÇİN KISA SOZLER= I_icon_minitimeSalı Ara. 01, 2009 1:40 pm

1=d£LikanLıLar g0rdük kolunda Kız ceßind£ £man£t arkasında sürü.. Raconu

2=kaHpeLik yürüyüşü sahtelik , kaLßi var yüreği y0k

3=Ølměk Soяuŋ dêğîL , kèféÑ tåяzImIz dĕğîL

4=MiLLéTin étiKét oLdugu YéRDé Biz FiYat KoyAriz

5=kéLam yétér mi sandIn ka¢ pakét tütün ßitérdé dérdi ßitméz insanIn

6=aĞlamayı FerdiDen ßæğLamayı Orhandan İsyanı MüsLümden Sevmeyi ise YanLızca ßizden öĞrenin..!!

7=Ne kolumda kelepce, ne yanımda gardiyan,ne gönlümde zulüm,ne ensemde ölüm,o gün yanlızca sen olcaksın gülüm

8=aldanma hayatın cılvelerıne hersey bahane ,görünüsüm serseri ama gönlüm sahane

9=BeN SiGaRa TiRyaKiSi DeğiLiM SiGaRa iÇeRKeN DüŞüNDüĞüMüN TiRYaKiSiYiM.

10=YaK BiR SiGaRa VeR GeRiYe DöNmEz BeNiMLe öLMeYeN DüŞüNCeLeR BöLMeZ YaK BiR SiGaRa VeR YiNe DöN GeL

11=CeplerDe ResmimiZ aLemDe iSmimiZ"

12="YiğitliK VurmakLa, aĞalıK VermekLe oLuR

13=Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum

14=MekanSiziz Kanka SaLLa yak Bi Cigara Vur Saga KariymiS KizmiS KolPa hepSi birer geLip gecici Dalga

15=Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayı bıraktım

16=KaH ÇıkarıM GökyüzüNe SeyrederiM aLeMi, KaH iNeriM YeryüzüNe SeyredeR aLeM ßeNi..!

17=Süslü aşk kelimeleri yok bisde bakışımız yeter gerçekten sevene...

18=YaNLıZLıK ßeNiM saLTaNaTıMDıR , aCıLaRLa d0Lu haRaBeMde " kRaLLaR giBi YasıYoRuM..!!

19=YAŞAMAK İÇİN YALVARMADIK , ÖLMEK İÇİNDE YALVARMAYIZ..! ,

20=Dün Cnm oLan Yarm,Düşmanm oLamz bnm!HatırLarı hep sorulr,slmları alınır..Sildiklerm vrdr Bir de!Adları anıLmz,sadce BedduaLarımdr

21=Bu alemde raconu şahıslar koymaz.Bu alemde bir racon vardır,şahıslar uygular

22=Bir silahım olsaydı, bir silahım ... Yoksulluğu şakağından, Kaybetmeyi kalbinden, ve sensizliği alnının tam ortasından vururdum

23=ßiZ Bu aLemDe ÇaydanlıĞa KaN KoyaR ßıçakLa KarıştırırıZ DosT DeriZ CaN VeririZ aNcaK DosT uNutunCa öLürüZ

24=Tek tesellim kadehler başka birşey istemez ssahoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez..

25=TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!!

26=ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR'ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz

27=yalan olursak alemde yalanlar bölümünde mutlaka boy gosterırız aqa

28=millet küllhan beyi olmuş etrafı boş bıraktık çakallar dolmuş bizim yürüdüğümüz gayri meçhul yolmuş alem dedikleri

29=Deliyim Kanım Sıcak Duramam yerimde Yaşım Daha 20 Dünya AdrenaLin Dolu Bana ben Delikanlıyım Tanımam Ne Mafya Ne Ağa!

30=Fazla uzun Cümleler Kurma Bana Manitanın Yanında Alırım ifadeni Tenhada, Dua Et Manitan yanında!!!

31=Delikanlılık Aso Giyinip Tesbih çekmekle Olmaz Yiğidim! Delikanlı Adam önünü iLikLer büyüklerinin Elini Öper Sevdiğine Yanlış yapmaz!

32=Delikanlı Sevdi Birkere Gönül Dinlermi Dert Dinlermi itirazları! Delikanlı Sevmiş Birkere Acı Çeksede belli Etmez Sevdiğine Bakar güler Delikanlı iŞte Sevdiğinin Dibinde.

33=Tesbihimiz varsa Sabır çekiyoruz Sigara içiyorsak Derdimizden içiyoruz Biz Delikanlıyız Farkımız Delikanlı OLmamız!!!

34=Kimseye Hata yapmayız hata yapanı Aramıza Almayız!

35=Delikanlı Adam Rahat uyumaz, Delikanlı Adam Sevdiklerini Rahat uyutur

36=Delikanlıyız Alemde Şekil yapmayız herkeze!! Büyüklerimizi Severiz, Küçüklerimizi Sayarız Biz DeliKANLIYIZ!!!

38=Biz Ne Delikanlılar Gördük, Alemde şekil yapamaya Çalışıp El Aleme rezil Olan...

39=Der Delikanlı Benim Gibi Sevemez her Sevende Benim Gibi Delikanlı Olamaz Gülüm...

40=Biz Sevgimizi Delikanlı Gibi Gösterir geleceğimizi Harbi Sözler üstüne Kurarız...

41=Tesbih Sallıyorsak Alemi biliyorsak Güzelide Seviyorsak Alem Bizi izliyor demektir...

42=Yazdım Hayatını yeniden oyna Koçum Senin Gibi Adamlardan oLmaz Oyun Biz Çizeriz Şeklinizi, Şekil yapmayın Budur En iyisi.

43=Gece gideriz Aleme içeriz geceleri vardır bir Sebebi, Bizim Sevgimizi Anlamaz Uzaktan Bakan insafsız biri...

44=Sözleri Ben Yazarım Gençler bilir bizi, Aşkı Ben Yaşarım Örnek Alır Gerisi...

45=Ahh be Güzelim Bu Yolar Dikenli Bozar Seni, Sen git Evinde Evcilik Oyna Koymaz Bu Sana...

46=Yarı Yolları Biz Tamamladık Ağır Abileri Önümüzde Çeketlerini Bağlattık, Delikanlı Adam Şekil Yapmaz Koçum Delikanlı Adam Saygı Görür Saygı Gösterir..

47=belinde Silah Çıkmışsın Çarşıya , Tesbih elinde yapıyor Makara, Bizim Mekanımızda OLmaz Numara , Şimdi yavaştan Adımlarını Saymaya başla...

48=her Delikanlı Saygılı Olursa Aleme, Alem Delikanlı Olur Gösterir Sana Saygı...

49=AŞksız kalmış Bir Delikanlı Kaldırımda Oturuyor Gözleri Dumanlı, Belli Çektiği Aşk Yarası...

50=Bir Delikanlının Aşkı Ya Silahla Biter Yada Sevgiyle Gider..
https://crazy-webforum.yetkin-forum.com

=MSN İÇİN KISA SOZLER=
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» aşk sozler 4
» damar sozler 3
» damar sozler 4
» damar sozler 5
» DAMARDAN SOZLER