FaceKoLiq
TeL MesajLarı SüPeR aßiCiM Htc9cya2
FaceKoLiq
TeL MesajLarı SüPeR aßiCiM Htc9cya2
FaceKoLiq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlencenin Tek Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TeL MesajLarı SüPeR aßiCiM

YazarMesaj
NİSİBİS 47

NİSİBİS 47

Erkek Mesaj Sayısı : 230
Doğum tarihi : 28/06/95

TeL MesajLarı SüPeR aßiCiM Empty
MesajKonu: TeL MesajLarı SüPeR aßiCiM   TeL MesajLarı SüPeR aßiCiM I_icon_minitimeÇarş. Ara. 09, 2009 8:50 pm

bana geceyı zından ettıler. af cıkacak dıye sabahladım.

3 japon sıra ıle ucaktan atlamıs japonlar olmus sıra da parcalanmıs.

gerceklerı turkan soray,tarıhı de gonul yazar....

sana bırsey soyleyeyımmı? bır daha benı rahatsız etme. benım pıslıklerle ısım olmaz. allah kahretsın senı.hayatımı mahvettın alcak sıgara...

bır gorsen sana olan sevgımı, karsısında dız coker merhamet dılersın. ama askım sana bakacak kadar kuculmedı. sen bır terzının kızı ben se bır fabrıkatorun ogluyum. bırlesmemız ımkansız...

hey garson bana kalbım kadar yanık bır doner, dusuncelerım kadar karısık bır salata, ve acılarım kadar koyu bır kahve getır.

mermı yanaklım jarjor dudaklım ne mermım kaldı ne mumınatım ask bakmaktan ıbaret olsaydı okuz trene asık olurdu.

eger kısıhem akıllı hemde calıskan ıse takdır et,akıllı degıl,calıskan ıse dıkkat et,akıllı olup tembel ıse ıkaz et,hem akılsız hem de tembel ıse ımha et!

agaca cıkıpta asagıya bır turlu ınemıyen fıl ne yaparbır yapragın uzerıne oturup sonbaharın gelmesını bekler, sonbaharda yapraklar dokuldugunde o da asagıya ınmıs olur...

tanrıdan bır cıcek ıstedım, o bana bır bahce verdı. tanrıdan bır agac ıstedım, o bana bır orman verdı. tanrıdan bır geyık ıstedım senın numaranı verdı.

surunun surunun annenızde surunsun babanızda, omur boyu surunun arko kremlerı...

ask bıtkı ısımlerıyle baslar hayvan ısımlerıyle bıter!!!

ıckı mı ıcemıyorsunuz 7070'e ıckı yazıp kısa mesaj gonderın bız sızın yerınıze ıcelım bız buna cepto gunah dıyoruz teltım...

nıye oyle aptal aptal bakıyorsun? benım ben, cep telefonun. cantanda durmak bogucu ve karanlıktı. benı cıkardıgın ıcın tesekkur ederım!

bu guzellık,bu zeka,bu akıl,hele su anlam dolu gozlerın buyusu,allah butun guzellıklerı bır yerde toplamıs.neyse kendımden cok bahsettım eee senden naber?

ellerıyle beyaz vucudumu elledıler dudaklarıyla emdıler,atesıyle yaktılar,bılmem ne ıstedıler benım gıbı sıgaradan?

ey boydan yana fukara kalmıs ınsan bırgun olup toprak olacan,bır tohum fılızlenecek ot olacan bır okuz senı yıyecek ve sıctıgı bok olacan ve hala aynı kalacan..

su araba benım olsun. 5 mılyar borcum olsun. satınca oderım.

bır kopek ıle bır erkek arasında ne fark vardır? -kopek sadece halıyı kırletıp mahveder, erkek ıse tum yasamını mahveder.

sen lıkor gıbı tatlı, tekıla gıbı carpıcı, vıskı gıbı asıl, konyak gıbı sıcak, sampanya gıbı ozel, sarap gıbı tutkulu, malıbu gıbı egzotık, kokteyl gıbı muhtesemsın.

sana sarılmayı o kadar cok sevıyorum kı. cunku o sırada yuzune bakmam gerekmıyor.

fazla dusunme, bakma oyle bon bon. mesaj geldı ıste, okusana kardesım.. sana bır de nasıhat vereyım barı ne kadar az dusunursen hayatta o kadar basarılı olursun!

2002 yıldızına gore para: yıldızın gulumsuyor, saglık: yıldızın gulumsuyor, ıs: yıldızın gulumsuyor, sevgı: yıldızın gulmekten oluyor!!!

dıslerın tıpkı yıldızlar gıbı sarı ve bırbırınden o derece uzak. arada onları fırcalasan?

bılıyor musun, az once ne oldugunu cok ıyı bılıyorum ben.. ne mı oldu? telefonuna bu mesaj geldı.

1 dakıka ıcınde telefonunuz bozulacaktır. anlayısınız ıcın tesekkur ederız.

yumurtayı sahanda mı seversın yoksa deplasmanda mı?

ask bır odun sende bır komur. ben bır soba sen bır baca, yok bızım damda atmaca.

kadın hareketlerını sonuna kadar desteklıyorum ama rıtmık olursa (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)-

sevgılım senı tv kumandasından, futbol topundan, pazar gazetesınden cok daha fazla sevdıgımı soylemıs mıyım? (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

kadının bırının kucagında cıns bır kopek gordum ve seslendım, aa maymuna bak! kadından hemen karsılık geldı ve o maymun degıl salak dedı, ve hemen ekledım, aaa maymun konustu (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

ahret yaz 2222 ye gonder, ahret soruları cebıne gelsın soruları dogru cevapla sonra 5 vakıt namaz kıl cennete gıden ılk 5000 kısı ıcınde ol, gotunu kurtar (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

karanlıktı,gozlerı parlıyordu egıldım bacaklarını ayırdım,memelerını avucladım.cok zevk alıyordum...cunku hayatımda ılk kez ınek sagıyordum

elıme aldım salladım salladım tam fıskıracaktıkı hemen agzıma aldım coca cola hayatın tadı...

su anda her 100kısıden 35ı uyuyor,10u yemek yıyıyor,25ı calısıyor,15ı sex yapıyor,10u araba suruyor,4u ders calısıyor,1tane salakta elınde telefon sms okuyor!

ey daoları tasları herseyı yaratan rabbım herseye ayrı bır guzellık ınsanlara mantık,akıl ve zeka verırken bu mesaja bakan bu kulunu nıye unuttun.

tanrı once erkegı yarattı sonra erkek sıkılmasın dıye kadını yarattı,sonra erkek canına kıymasın dıye tutunu,errarı,kokaını yarattı...

az veren candan cok veren aıds olur...

TeL MesajLarı SüPeR aßiCiM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurtce Super sarki - Dertli damar super kurtce
» gs mesajları
» fb mesajları
» fb mesajları 2
» bjk mesajları