FaceKoLiq
photoshopta alevli yazı yapmak Htc9cya2
FaceKoLiq
photoshopta alevli yazı yapmak Htc9cya2
FaceKoLiq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlencenin Tek Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

photoshopta alevli yazı yapmak

2 posters
YazarMesaj
Vedat

Vedat

Erkek Mesaj Sayısı : 658
Doğum tarihi : 01/09/96

photoshopta alevli yazı yapmak Empty
MesajKonu: photoshopta alevli yazı yapmak   photoshopta alevli yazı yapmak I_icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 1:10 pm

1- file>new yeni bir çalışma alanı açıyoruz ben 500x250 pikels yaptım Art alan siyah seçtim
2- Type Tool aracı ile yazımızı yazıyoruz
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

3- Select> Load Selection diyerek sahnedeki yazımızı seçiyoruz. Edit>Copy (Ctrl+A) Paste işlemi için yeni bir sayfa açın yazınızı oraya paste edin daha kolay olur İşlemimiz bittikten sonra seçili haldeki yazımızın seçimini iptal ediyoruz. Select>Deselcet yapabiliriz veya layer delete olarakta silebilirsiniz.

4- Layer penceresindeki yazımızın üzerine sağ clik yapıp Razterize Layer seçeneğini seçiyoruz burada yaptığımız yazımızı işlem yapmak için seçmiş oluyoruz.

5- Fitler>stylize>Wind>Form the Right uyguluyoruz 2 kez olaçak (Ctrl+F)

6- Fitler>stylize>Wind>Form the Left uyguluyoruz 2 kez olaçak (Ctrl+F)

7- İmages>Rotate Canvas>90CV Yazımızı döndürüp 5-6 seçenekteki Wind filtre uygulamasını uyguluyoruz.

8- İmages>Rotate Canvas>90CCW diyerek yazımızı eski haline döndürüyoruz.

9- Fitler>Blur>Gaussian Blur Radius 2 uyguluyoruz.

10- Filter>Distort>Riple Amaunt değerini size bırakıyorum filtrenin amacı sarkık uçlara dalga efekti vermektir .
Not:Yazımızı Copy Paste etiğimiz layerdeki yazımızı seçıp Copy yapalım bize lazım olaçak

11- İmages>Mode>Graycale secip ardından İmages>Mode>Indexed Color devamında İmages>Mode>Color Table seçiyoruz acılan penceredeki seçeneklerden Graycale seceneğini değiştiriyor Black Body yapıyoruz Ok diyoruz.

12- Şimdi yazımızı alevli kısmı hazır yazımız değer katalım 3 şıkta yazımızı copy paste yapmıştık hatırlarsanız şimdi sıra ona geldi yazımızı alev yazımızın üzerine Paste diyoruz ve yazımız beyaz olarak geldi sanırım şimdi Paint Bucket ile kırmızı veya siyah yapabiliriz evet işte işlemimiz bitti
13- Yazımız hazır artık

Ben Yazıya biraz daha değişiklik katmak için Blending Options Stroke Gradient uyguladım daha sonra stylize>vind filtresi uyguladım
Sonuç

https://crazy-webforum.yetkin-forum.com
NİSİBİS 47

NİSİBİS 47

Erkek Mesaj Sayısı : 230
Doğum tarihi : 28/06/95

MesajKonu: Geri: photoshopta alevli yazı yapmak   photoshopta alevli yazı yapmak I_icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 9:57 pm

emeqine sağlIk
Vedat

Vedat

Erkek Mesaj Sayısı : 658
Doğum tarihi : 01/09/96

MesajKonu: Geri: photoshopta alevli yazı yapmak   photoshopta alevli yazı yapmak I_icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 10:03 pm

SaoL
https://crazy-webforum.yetkin-forum.com

photoshopta alevli yazı yapmak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» photoshopta vücuda dövme yapma
» banyo yapmak ve giysi temizligi
» photoshopta yüz güzellestirme
» photoshopta saç montajı
» photoshopta elmas yapımı