FaceKoLiq
sevgiline mesajlar  7 Htc9cya2
FaceKoLiq
sevgiline mesajlar  7 Htc9cya2
FaceKoLiq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlencenin Tek Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sevgiline mesajlar 7

YazarMesaj
Vedat

Vedat

Erkek Mesaj Sayısı : 658
Doğum tarihi : 01/09/96

sevgiline mesajlar  7 Empty
MesajKonu: sevgiline mesajlar 7   sevgiline mesajlar  7 I_icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 10:10 pm

bir gün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanin ölüm oldugunu göstereyim...

Sevmek çay, sevilmek seker. Bizim gibi garibanlar çayi sekersiz içer.

Seni ben degil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar begendi. Sen benim degil onlarinsin gittiysen bana ne onlar aglasin...

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, askin içimde ve ruhun bedenimde oldugu sürece seni çok sevmeye devam edecegim...

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, askin içimde ve ruhun bedenimde oldugu sürece seni çok sevmeye devam edecegim...

bir siir yazipta seni aglatsam,her aksam,her sabah seni koklasam,solmasan dört mevsim öylece kalsan,yinede sevgilim doyamam sana...

rotasini kaybetmis bir gemi gibi firtinadan firtinaya sürüklenirken kara göründü diye bagiran tayfanin sessindeki mutluluk hep seninle olsun..

seniseviyorum diyenin sevgisinden süphe et cünkü ask sessiz sevgi dilsizdir

bir gün dünyanin en karanlik ve en derin uçurumundan düssem sadece tutunacak tek dalim sen olsan seni tutmaktan degil kirmaktan korkarim

Seni seninle yasamak varken, Sensiz hayalinle yasamak gucume gidiyor ..

Bu dunyada sevme, sevsende deli etme, cunku seven sevilmez, sevilende kiymet bilmez

KALBIMI VERDIM ONA SAKLASIN DIYE,BUZDOLABINA KOYMUS SALAK;KOKMASIN DIYE..

unutmakmi delisin.gitmesemde bekler orada deniz,gelirsem bilmelisin.gitmek gibi bekleyecegim denizin delisine,delinin denizi gibi.o ne kadar giderse seni seviyorum...

yüregime gömdüm seni söküp akmak mümkün degil,rüyalarin yeter bana

duygularim bir serçe gibi uçup gidiyor ZAMANIN AKISINA KARSI KOYARCASINA..

Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla........

BIR DOST YÜZÜNE IHTIYAÇ DUYDUGUNDA BASINI KALDIR VE GÖKYÜZÜNE BAK...GÜNDÜZLERI BULUTLARIN GECELERI YILDIZLARIN ARKASINDAN GÜLÜMSÜYOR OLACAGIM...

NE YILDIZLARI ISTIYORUM GECE YARILARIMA,,NE GÜNESI ISTIYORUM KARANLIGIMA ,,ÇK DEGIL SENI ISTIYORUM YALNIZLIGIMA..

Birlikte yasayabilecegin biriyle degil;Onsuz yasayamayacagin biriyle ol,Gelip bosluk dolduranlardan degil;Gittiginde yeri dolmayanlardan olsun

Karanlik dünyam,Dertler ve ben,Aklimdaki tek düsüncem,MUTLULUK ve SEN.

https://crazy-webforum.yetkin-forum.com

sevgiline mesajlar 7
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sevgiline mesajlar 10
» sevgiline mesajlar 11
» sevgiline mesajlar
» sevgiline mesajlar 2
» sevgiline mesajlar 3