FaceKoLiq
sevgiline mesajlar  10 Htc9cya2
FaceKoLiq
sevgiline mesajlar  10 Htc9cya2
FaceKoLiq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlencenin Tek Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sevgiline mesajlar 10

YazarMesaj
Vedat

Vedat

Erkek Mesaj Sayısı : 658
Doğum tarihi : 01/09/96

sevgiline mesajlar  10 Empty
MesajKonu: sevgiline mesajlar 10   sevgiline mesajlar  10 I_icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 10:12 pm

Gozleri uzakliklar degil, bazen de goze alamadigimiz yakinliklar acitir.

Seni ben degil gozlerim secti, onlar sevdi onlar begendi. Sen benim degil onlarinsin gittiysen bana ne onlar aglasin...

Yeryuzunde biten her ask icin gokyuzunde bir melek aglar.

Sen gunesin dogdugu, karanligin bittigi yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin...

Seni ben degil gozlerim secti, onlar sevdi onlar begendi. Sen benim degil onlarinsin gittiysen bana ne onlar aglasin...

Geceler seni sevdigim kadar uzun olsaydi eger inan ki yeryuzune hic gunes dogmazdi.

Sesini duysam da her an yuzunu gormek gibi degil, ozledigimi bil her an cunku hicbir sey seni sevmek gibi degil!

Bu gece ruyama gir gizlice, beni simsiki sar op kokla iyice, son kez isyanlar savur, kufret guzelce ve sonra cek git kahrolasi hayatimdan sinsice!..

Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin.

Bana bir gunun 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanin 60 saniye oldugu ogretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu ogretilmedi. Yasamimizin her aninda birlikte olmamiz dilegiyle sevgilim

Beni karanliktan aydinliga, yalandan gercege, olumden olumsuzluge goturdugun icin tesekkurler... Seni seviyorum!

Sen collerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz, ormanin denizinde huzur gibisin, isigim sensin, gunesimsin... Bil ki cok ozlendin...

Bir erkekle mutlu olmak icin onu cokca anlayip az da olsa sevmek; bir kadinla mutlu olmak icinse onu cokca sevip, anlamaya hic calismamak gerekir.

Bir gun sevgilim sordu ask nedir diye... Biraz zaman istedim dusuneyim diye, ertesi gun gordum onu bir baskasi ile, kulagina fisildadim ask izdiraptir diye.

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim icin ve ozellikle de senin bir yudum sevgine hasretim simdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tuketircesine kucakliyor ve buseler yolluyorum buralardan.. Kalbim hep seninle...

Insanlar gelmeleriyle yanlizliklarini dagitanlari severler, gitmeleriyle kendilerini yalniz birakanlara asik olurlar.

Husrani bir tek yerde kabul ediyorum, yasamak varken yasayamamis olmakta.

Unuturum desem de inanma sakin, omrumce kalbimden silinmez adin. Bir sizi icimde senden de yakin kalbimin sesini dinler bulurum seni.

Dun gece sen uyurken kizila boyadim denizleri, ucurumdan attim sessizligi, haber saldim ruzgarlara, fisildasinlar seni ne cok sevdigimi ve ozledigimi...

Bir insanin idealleri olmali, sonsuzluk gibi... Bir insanin ozlemi olmali, ozlemle acan cicekler gibi... Bir insanin birtanesi olmali, o da senin gibi...
https://crazy-webforum.yetkin-forum.com

sevgiline mesajlar 10
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sevgiline mesajlar 3
» sevgiline mesajlar 4
» sevgiline mesajlar 5
» sevgiline mesajlar 6
» sevgiline mesajlar 7