FaceKoLiq
sevgiline mesajlar  8 Htc9cya2
FaceKoLiq
sevgiline mesajlar  8 Htc9cya2
FaceKoLiq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlencenin Tek Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sevgiline mesajlar 8

YazarMesaj
Vedat

Vedat

Erkek Mesaj Sayısı : 658
Doğum tarihi : 01/09/96

sevgiline mesajlar  8 Empty
MesajKonu: sevgiline mesajlar 8   sevgiline mesajlar  8 I_icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 10:11 pm

ben bu hayatta pek cok yanlis yaptim ama acisini ben cektim tek bir dogru is yaptim oda sana kalbimle guvenmekti umarim laiksin sen buna canimin ici

ben sevdim o gormedi ben yaklastim ona o uzak durdu benden ben soyledim o dinlemedi tek caresi kaldi oda velenmek teklif etmem gerek oda kabul etmedi bundan sonra kor topal yasayacagim sensiz karanlik dunyamda

SEN SENI BENDEN FAZLA SEVEN BULURSAN ;BEN SENI UNUTMAYA RAZIYIM...

göz damlalarinin yanaklarina çizdigi islak patikalari seyret seyretki yalnizligin acisini anlayasin

YATAGINI GÜL YAPRAKLARIYLA SÜSLEDIM,ÜZERINI AY ISIGIYLA ÖRTTÜM.TÜM KABUSLARI BEN ALDIM,BU GECE TATLI RÜYALAR SENIN OLSUN

Dünyan öyle bir kararsin ki, seni aydinlatan tek isik gözlerim olsun

düsünüyorumda düsüncelerin en güzeli beni düsünüp düsünmedigini düsünürken düsündügünü düsünmem olsa gerek diye düsünüyorum

Hayatta Dört Yanlis Yaptim;Dogmak,Yasamak,Büyümek ve Umutlara Sarilmak,

Benim kalbimi kirmak suya yazi yazmak kadar zordur... Benim gönlümü almak günese dokunmak kadar zordur... Sen suya yazi yazmayi basardin. Simdi günesin batmasini bekle... serefsiz sevdigim...

YALNIZ BiR KALBiN TEK BiR ANAHTARI VARDIR. MASUM BiR GULUMSEME. NE OLUR GULUMSE! BANA DEGIL KENDINE. CUNKU BUNU EN COK SEN HAKEDIYORSUN! Smile

Dostluk,güzellik ve sevgi kavramlarimin sözlük anlamlarini degistirmek mümkün olsaydi ben senin isminle degistirmek isterdim

SENI 1000 KISI SEVIYORSA BIL KI BEN ONLARDAN BIRIYIM,SENI 100 KISI SEVIYORSA BILKI BEN ONLARIN ICINDEYIM,SENI 1 KISI SEVIYORSA BIL KI O BENIM,SENi KIMSE SEVMIYORSA BIL KI BEN OLMUSUM...

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.

Güllerin Hepsi Güzeldir Ama Senin Kadar Degil, Seni Herkes Sever Ama benim Kadar Degil

Dünyada 2 renk gül olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

Gözlerin Nehir,Kirpiklerin Köprü Olsun,Ben Tam Üzerinden Geçerken Ipler Kopsun,Düstügüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN...

Denizlerden kagit,yosunlardan kalem yaptim,her yere seni seviyorum yazdim,ama sen aptalsin,inandin,cünki ben seni sevmedim,sana taptim.

kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEGiM'

günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor..

Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin.
https://crazy-webforum.yetkin-forum.com

sevgiline mesajlar 8
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sevgiline mesajlar 3
» sevgiline mesajlar 4
» sevgiline mesajlar 5
» sevgiline mesajlar 6
» sevgiline mesajlar 7