FaceKoLiq
sevgiline mesajlar  5 Htc9cya2
FaceKoLiq
sevgiline mesajlar  5 Htc9cya2
FaceKoLiq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlencenin Tek Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sevgiline mesajlar 5

YazarMesaj
Vedat

Vedat

Erkek Mesaj Sayısı : 658
Doğum tarihi : 01/09/96

sevgiline mesajlar  5 Empty
MesajKonu: sevgiline mesajlar 5   sevgiline mesajlar  5 I_icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 10:08 pm

bir gülüsüne bin kursun siksada ölüm, unutma umuda kursun islemez gülüm

sevginin bile yanliz kaldigi,korkunun bile dehsete düstügü bir gecede bir yildiz kayiyor ve ben seni diliyorum.

Yalnizliksa seni korkutan korkma ben hep yanindayim. Eger yalniz kalmaksa maksatin o zaman kork çünkü seni asla yalniz birakmayacagim! BIRTANEM SENI ÇOK SEVIYORUM...

belki sana olan sevgimi hicbir zaman bilmeyeceksin... belkide biliyosun ama bilmek istemiyosun... belki guluyosun.. belki agliyosun.. belki sende seviyosun??? eger bir gün aglarsan gözlerinden süzülen her damla yasta ben olacagim...

ARAMIZDAKI MESAFELER NE KADAR UZAK OLURSA OLSUN SONSUZLUGA GIDEN BÜTÜN YOLLARA ISMINI YAZDIM HANGI YOLDAN GEÇERSEN GEÇ SENI SEVDIGIMI OKUYACAKSIN

SEN HIC DENIZLERIN DIBINE BAKINCA YEMYESIL ORMANLARI GORDUN MU? IMKANSIZ DEME! CUNKU BEN SENIN GOZLERINE BAKINCA OLULERIN BILE SAHIT OLMADIGI O CENNETI GORDUM. BUGÜN TAM BIR AY OLDU ACISIYLA TATLISIYLA. UMARIM HALA ILK GÜNKÜ GIBI MUTLU VE HEYECANLISINDIR

bir telefon bekliyorum sevgilim diye baslayan, seviyorum diye biten. Bir telefon bekliyorum dün gelmesi gereken ve bugün hala gelmeyen.

sana kalbimin içini gösteremem ama gözlerime baktigin zaman gördügün kisi kalbinin tek hakimi. Ben sevgimi dalgalarin silebilecegi kumsallara degil, kimsenin silemeyecegi kalbime yazdim.

günaydin birtanem.yeni bir güne baslarken günes ilk senin gözlerinde dogsun benim içimi istitan senin gözlerin olsun bütün mutluluklar senin olsun.ASKIM!!!

korkma sakin gecelerden pencerende yildiz gibi parlayacagim, uzaklarda yalnizsin sanma sakin nefes gibi içinde, gölgen gibi arkanda, can gibi canindayim.

BIR ÇIFT GÖZ ISTIYORUM CAN EVIMI GÖRECEK BIR SEVGI ISTIYORUM ÖMÜRLERCE SÜRECEK

SANA BIR NASIHAT KENDINE DIKKAT ET BIR RICA SAKIN DEGISME BIR DILEK BENI UNUTMA BIR YALAN SENI HIÇ SEVMIYORUM BIR GERÇEK SENI ÇOK ÖZLÜYORUM

birgün bana sorsan dünyayimi yoksa beni mi daha çok seviyorsun diye dünyayi derim çekip gidersin ama bilmezsinki benim bütün dünyamin sen oldugunu vefasiz askimmmmm

sevgi tutkuysa ben sana tutkunum, hasret özlemse ben sana hasretim, ask herseyse sen benim herseyimsin, bunlarin hepsi bir kisi içinse sen benim birtanemsin

birgün ayriligin azgin dalgalari seni baska beni baska sahillere attigi vakit tek dilegim UNUTULMAMAK

Bir gün istiyorum günes batmasin. Bir gül istiyorum koklayinca solmasin ve seni istiyorum birtanem sensiz hayat olmasin.

hayat bir yaprak...bir gün elbet solacak...ama sana bu mesaji gönderen,seni hiç bir zaman UNUTMAYACAK..

bazen soylemek istedim korktum, bazen cesurdum ama sen yoktun simdi soyluyorum SENI SEVIYORUM

INSANLARIN DÜSÜNCELERI OLMALI SONSUZLUK GIBI ÖZLEMLERI OLMALI YENI AÇANBIR ÇIÇEK GIBI VE HER INSANIN BIR TANESI OLMALI TIPKI SENIN GIBI SENI SEVIYORUM

BIZ SEVDIGIMIZI IKI ÖPÜCÜK NIYETINE DEGIL ALLAHIN BIR EMANET KUSU BILIP BIR ÖMÜR BOYU AYNI YASTIKTA BIR ÖMÜR SÜRMEK IÇIN SEVERIZ
https://crazy-webforum.yetkin-forum.com

sevgiline mesajlar 5
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sevgiline mesajlar 3
» sevgiline mesajlar 4
» sevgiline mesajlar 6
» sevgiline mesajlar 7
» sevgiline mesajlar 8