FaceKoLiq
sevgiline mesajlar  6 Htc9cya2
FaceKoLiq
sevgiline mesajlar  6 Htc9cya2
FaceKoLiq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlencenin Tek Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sevgiline mesajlar 6

YazarMesaj
Vedat

Vedat

Erkek Mesaj Sayısı : 658
Doğum tarihi : 01/09/96

sevgiline mesajlar  6 Empty
MesajKonu: sevgiline mesajlar 6   sevgiline mesajlar  6 I_icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 10:09 pm

sen benim en dar geçitlerimsin en sonsuz gerçekligimsin ümitsizlikler içindeki ümitlerim vazgeçemedigim tek sevgimsin ve suna inanki sonsuz oluncaya kadarda sürecek ......seni çok ama çok seviyorum

denizler kadar derin kumsalar kadar serin senin engüzel bana bakan gözlerin

Günes dünyaya asik olmus ama bir türlü yaklasamamis Çünkü yaklastigi zaman Dünyadaki bütün güzelliklerin yok olacagini biliyormus BU YÜZDEN UZAKTAN SEVMEYI ÖGRENMIS!!!!SEVIPTE KAVUSAMAYANLARA

Ben.. Sen...Öylece durmayi seviyorum ben..Durup ardindan bakmayi..Sen yürümeyi seviyorsun ama arkana bakmadan..Yaprak seviyorum ben yaprak..Kuru, yas ayirmadan..Sen ezmeyi seviyorsun, neye bastigina bakmadan..

GÖNLÜNDE BANA YER YOKSA GÜZELIM ÖNEMLI DEGIL BEN AYAKTADA GIDERIM

kalbinle sev beni dilinle degil sevginle aldat beni hainliginle degil askinla sarhos et beni ickinle degilölüm ayirsin bizi eller degil

ÇOCUKLAR KOSUSTURUYOR KALBIMIN IÇINDE OYUN OYNUYORLAR KENDILERINCE KIMI SAKLAMBAÇ KIMI KÖREBE BEN EBELEDIM SENI HAYATIN IÇINDE HADI TUT ELIMI ELIM SENDE

kiz dedigin istanbul gibi olmali fet edilmesi zor fatihi tek

Hayatta çoksey var yasanilacak.Bunlardan birtaneside sensin.Ben seni yasamak isterdim bir ömür boyu sadeliginle.Sence seni yasamaya degmezmi?Bence deger!

Bulsaydim dünyanin en sivri biçagini saplardim kalbimin en derin kösesine ve akan kanlarla yazardim SENI SEVDGIMI

Senin Gözlerindi beni benden alan Senin gözlerindi kalbimi çalan Senin hasretindi zamani durduran Sen olmadan ASKIM bu hayat YALAN

dün gece sen yoksun diye yagmur yagsin istedim,dün gece yagmadi diye sabaha kadar yolunu gözledim,aslinda ne geceyi ne yagmuru bekledim,BEN SADECE SENI ÖZLEDIM

deniz kumsaldaki kumlari zaman gecmisteki anilari siler ama hicbirsey kalpteki gercek aski silemez

UZUN VE SENSIZ BIR GECEDEN CIKTIM YORULMUS RUYALARA ASTIM RESMINI HER SABAH SOYLEDIM GUN ISIGININ SILEMEDIGI ISMINI (SENI SEVIYORUM

Seni günes kadar uzak isisi kadar yakin hissediyorum.

Sen Tanri'ya dilenen dilek,göklere uzanan ellerimsin!Sen gözümden süzülen yas,tek düsüncem,hasretimsin!Sen yasadigim bir ömür,en güzel günlerimsin!Sen her gece rüyama giren,biricik sevgilimsin...

her sebebin bendim madem niye sustun niye yillarca ayni rol ayni perde sevdimde katlandim bunca derde ama çok yanlisti adi yanlis askti ama suç bende hadi git durma sende...

özlemek hasret ise ve ardi ölüm ise ben ömrümü sevdanin yoluna vermisim yagmur yüreklim.

sen tasmisin demirmisin sevda nedir bilmezmisin allahiçin bu garibe birazcik sevginden vermezmisin.

Suçum sevmek ise, cezam idam olsun. Cezam idam ise sevgilim celladim olsun. Celladim sevgilim ise adi efsun olsun adi efsun ise canim feda olsun. Efsun'a
https://crazy-webforum.yetkin-forum.com

sevgiline mesajlar 6
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sevgiline mesajlar 3
» sevgiline mesajlar 4
» sevgiline mesajlar 5
» sevgiline mesajlar 7
» sevgiline mesajlar 8