FaceKoLiq
sevgiline mesajlar  4 Htc9cya2
FaceKoLiq
sevgiline mesajlar  4 Htc9cya2
FaceKoLiq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlencenin Tek Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sevgiline mesajlar 4

YazarMesaj
Vedat

Vedat

Erkek Mesaj Sayısı : 658
Doğum tarihi : 01/09/96

sevgiline mesajlar  4 Empty
MesajKonu: sevgiline mesajlar 4   sevgiline mesajlar  4 I_icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 10:08 pm

BIRGUN BANA SORACAKSIN BENMI DUNYAMI DIYE BEN DUNYA DIYECEGIM SEN KIZIP KUSECEKSIN AMA SUNU HIÇ BILMEYECEKSIN BENIM BUTUN DUNYAM SENSIN

mutlulugun denizler kadar bol mutsuzlugun kumsaldaki ayak izleri gibi silinir olsun canimin içi

Toprak olmaz bana tenden baskasi Seni bunca sevmez benden baskasi ölürsem arkamdan sen hala yeter gelmesin kabrime senden baskasi

BIR MIKTAR KOKUSU KALIR,GÜL TUTAN ELDE ZANNETMEKI GÜL DIKENIN HIMAYESINDE ASLINDA DIKENIN ITIBARI GÜL SAYESINDE GÜLLERIN IÇINDEKI GÜLE CANDAN SEVGILERLE

BENIM ICIN HAYATTA IKI SEY ONEMLIDIR BIRI SEN DIGERI OZGURLUGUM OZGURLUGUM ICIN CANIMI SENIN ICINSE OZGURLUGUMU WERIRIM

UNUTULDUKLARINI ANIMSA KAYBETTIYSEN ARA OZLEDIYSEN GIT BUL KIRDIYSAN OZUR DILEKIRILDIYSAN AF DILE SEVIYORSAN SOYLE CUNKU HAYAT COK KISA VE DEGERINI IYI BIL...

ben sensiz günlerime yanarken sen bensizlige sevineceksin .ama sunu unutma birtanem bir gün sende seveceksin

Birgün bitecek elbet bu sessiz bekleyis o zaman ya sen benim olacaksin ya da ben kimsesiz

Sevmek bu dünyada ibadet. Ama seni sevmek bu dünyada yasadigim cennet. Cennetimle aramiza hicran girmis aylardir. Lakin kavusmak yakindir; deli gönlüm az daha sabret.

Sana sevgimi anlatmak için yetmez dünyanin en degerli saheserleri. Notalarin armonisi, dizelerin elele uçusu, firça darbeleri... Dogadaki kus civiltilari bile az gelir sana adanmak için. Güzel bebegime özlemimi adiyorum. Sikica kapatmisim gözlerimi; agliy

Hayatta öyle mutlu ol ki gözyaslarinda ki mutluluk mutlulugu arayan mutsuzlara örnek olsun

BIRGÜN BASKA GÖKLEDEN YAGMURLA GELECEGIM AÇ ELLERINI O VAKIT DOLACAGIM AVUÇLARINA.GÜNES ÇIKTIGINDA UMUTSUZLUGA KAPILMA.BAKARSIN ISIK OLUR DOGARIM SAÇLARINA SARI GÜLÜM.....

Seni Seviyorum yalan diyemem,En Güzel duygulari Kalbimden silemem ne yapsam ne etsem Baskasini Sevemem.Inan Canimi veririm ama senden VAZGECEMEM!!!!

HAYALLERIMI RÜYA DENIZINE BIRAKIP YÜREK AÇIYORUM RÜZGARINA ADINI SUYA YAZIP DALGA DALGA GIDIYORUM SAHILINDEN...

MERHABA BEN GELDIM AMA BEN SIRADAN BIR MESAJ DEGILIM YAZAN TARAFINDAN SEVGI YÜKLENDIM VE BURAYA GELENE KADAR CANIM ÇIKTI BELIM AGRIYOR ÇABUK AL SU YÜKÜNÜ SENI ÇOK SEVIYORMUS BOL BOL TEMBIHLEDI....

dünde, bugünde yarinda yüregin kadar yanindayim kendini yalniz hissettiginde elini kalbine koy hep oradayim

Mendilin olsun yüzüme kefenim, E linle konsun topraga bu cansiz bedenim, R üyanda görmelisin bu benim,cesedim, V asiyetim seninde gelmen sevgilim E relim muradimiza cekip gidelim...

KUYRUKLU YILDIZLAR VARDIR DUNYAYA 70 YILDA BIR GELIRLER VE INSANLAR ONU HAYATI BOYUNCA YA BIKEZ YADA HIÇ GOREMEZLER BEN GORDUM ODA SENSIN BITANEM

avuçlarinin arasina bir yürek biraktim ister kaldirip bi kenara atarsin ister yüreginin üstüne koyar her zaman seninle olucagini hatirlarsin...

sen yol aldigim ilk gemi durdugum son limansin sen kokladigim ilk çiçek yapraklarimi titreten son rüzgarsin sen duydugum ilk heyecan özledigim tek sevdamsin... seni çok seviorum askim

https://crazy-webforum.yetkin-forum.com

sevgiline mesajlar 4
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sevgiline mesajlar 3
» sevgiline mesajlar 5
» sevgiline mesajlar 6
» sevgiline mesajlar 7
» sevgiline mesajlar 8