FaceKoLiq
sevgiline mesajlar  9 Htc9cya2
FaceKoLiq
sevgiline mesajlar  9 Htc9cya2
FaceKoLiq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlencenin Tek Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sevgiline mesajlar 9

YazarMesaj
Vedat

Vedat

Erkek Mesaj Sayısı : 658
Doğum tarihi : 01/09/96

sevgiline mesajlar  9 Empty
MesajKonu: sevgiline mesajlar 9   sevgiline mesajlar  9 I_icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 10:12 pm

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

zaman,sevginin büyüklügünü anlatir

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meger

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanin ölüm oldugunu göstereyim...

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Yastigimla uykumu basbasa biraktim,sirf seninle yanliz kalabilmek için!Bu da yetmedi kendimide bir kenara biraktim simdi burda yanliz sen varsin!!!

Eger beni bu sokakta,bu mahallede,bu sehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, Gözlerinin daldigi yerdeyim...

Insanlar hep birilerinin pesinden kosarlar, ama dönüpte kendi peslerinden kosanlara hiç bakmazlar

KÜL OLMUS ATES YANARMI?BUZ TUTMUS SU AKARMI?BU GÖZLER SENI SEVDI BASKASINA BAKARMI

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!

. SEN DELI BIR YAGMURSUN VE BEN O DELI YAGMURU BEKLEYEN BIR AVUC TOPRAK

DÜNDE,BUGÜNDE,YARINDA, YÜREGIN KADAR YANINDAYIM. KENDINI YALNIZ HISSETTIGINDE ELINI KALBINE KOY;BEN HEP ORDAYIM

En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutluluklari gözlerine ve en derin sevgileri kalbine usulca birakiyorum

Ayrilik kucuk sevgileri oldurur ama buyuk sevgileri guclendirir. Tipki ruzgarin mumu sondurup yangini guclendirdigi gibi... Bizim de sevgimiz hep yasayacak ve daha da guclenecek sevgilim. Nice gunlere birlikte olmak dilegiyle...

Sana dalgalardan kalem yaptim ve kiyiya seni seviyorum yazdim, sen de inandin degil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana baglandim sana taptim...

Seni ne kadar sevdigimi merak ediyorsan, yagan yagmurun her damlasini tutmaya calis, tutamadigin her yagmur damlasi kadar seviyorum seni.

Seni ve sensizligi dusundukce, esen ruzgarlarin ardindan yagan yagmurlar gibi sana ve sensizlige aglamak istiyorum.

Gozlerin gozlerimde, ellerin ellerimde, askin icimde ve ruhun bedenimde oldugu surece seni cok sevmeye devam edecegim...

https://crazy-webforum.yetkin-forum.com

sevgiline mesajlar 9
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sevgiline mesajlar 3
» sevgiline mesajlar 4
» sevgiline mesajlar 5
» sevgiline mesajlar 6
» sevgiline mesajlar 7